Contact

 

Contacteer ons

Heb je graag meer informatie over één van de onderwerpen van het GrensCentrum KLINGSPOOR of de klompenmakerij? Ben je op zoek naar een mooi verhaal? Neem dan contact op via onderstaand contact en dan helpen we u zeker verder. Kom eens kijken en luisteren naar het boeiend verhaal aan de grens met Nederland. Zowel de klompenmakerij, de grens met zijn smokkel als de geschiedenis van de trein en de industriële revoluties zullen je verbazen, met linken uit het verleden naar onze toekomst. Elke zomerse zondagmiddag in 2021 tussen 14u en 17u wachten de suppoosten jou op.

Hoe kan je ons contacteren?

Vzw gegevens:

Hogenakkerstraat 7
9170 Sint-Gillis-Waas
België

0477/80 97 11

deklompdeklingevzw@gmail.com

Contacteer anderen in de regio

ERFGOED

Erfgoedcel http://www.erfgoedcelwaasland.be/erfgoedbank-2/

Stem https://www.museasintniklaas.be/onze-locaties/stem-zwijgershoek

Douanemuseum Antwerpen https://www.nationaaldouanemuseum.org/

 

ETEN EN DRINKEN

Bonte Hert Hulst http://www.hetbontehert.nl/

La Place Hulst (Morres) : https://www.morres.nl/brasserie-m

Najade, Clinge https://www.centrumnajade.nl/restaurant

De Happerij Clinge http://www.happerij.nl/

De Route drank http://www.bistroderoute.be/

Koffie: https://globalfashion.be/

Fruit Zevenster https://www.facebook.com/zomerterrasdezevenster/

 

TOERISME

(Ou)de Statie https://www.facebook.com/cafeoudestatie/

Toerisme Waasland https://www.toerismewaasland.be/nl

Stad Sint-Niklaas https://www.sint-niklaas.be/toerisme

Sint-Gillis-Waas toerisme https://www.toerismewaasland.be/nl/toerisme-sint-gillis-waas

Gemeente Hulst https://www.hulstvestingstad.nl/vrije-tijd

VVV Hulst https://www.vvvzeeland.nl/nl/vvv-inspiratiepunt-hulst-oid17986/

Vakantieverblijf Meersschaert https://vakantiehoeveberckelaer.be/

Fruithof Tack http://www.fruithoftack.be/

B&b Meerlaershof http://www.meirlaenhof.be/

Brouwerij De Musketeers https://themusketeers.be/nl/

De Wase Golf https://www.wasegolf.be/

Camping Fort Bedmar http://www.fortbedmar.be/

NATUUR

Nieuw-Namen, Van der heyden https://www.vvvzeeland.nl/nl/meester-van-der-heijden-groeve-oid63792/

Natuurpunt Noord Waas https://www.panneweel.be/

Zeeuwse landschap https://www.hetzeeuwselandschap.nl/

Natuur en bos https://www.natuurenbos.be/stropersbos

Evides https://www.evides.nl/over-evides/de-organisatie/vestigingen-en-verzorgingsgebied

 

ANDERE

Verbeke foundation https://verbekefoundation.com/

Trainworld Schaarbeek http://www.trainworld.be/nl

De Route, Tempus https://www.tempus-de-route.be/

KLINGSPOOR

Gemeente Sint-Gillis-Waas toerisme https://www.klingspoor.be/

Grenspark Groot-Saeftinghe https://www.grensregio.eu/projecten/grenspark-groot-saeftinghe

De Klomp De Klinge VZW activiteiten https://www.deklompdeklingevzw.be/

Museum Lokeren https://lokeren.be/vrije-tijd/stadsmuseum-lokeren

Museum Hulst https://www.museumhulst.nl/

Museum Sint-Gillis-Waas https://www.dekluize.be/

Fruit Berckelaer https://www.rechtvanbijdeboer.be/fruitbedrijf-berckelaer

Stad Antwerpen toerisme https://www.visitantwerpen.be/nl

Gidsen Haven Antwerpen https://www.portofantwerp.com/nl/met-een-gids

Fort Liefkenshoek http://www.fortliefkenshoek.be/praktische-info